Najděte půjčku ve všech regionech

pujcka hotove do 1 000 kč

Získejte online půjčku

Až do 5000 Kč ve městě Kladno

 • Vysoké procento schválených žádostí
 • Žádost okamžitě zpracována
 • Peníze můžete použít na cokoliv
reklama

Půjčky Olomouc

26. 10. 2018

Olomouc je je statutární a univerzitní město v České republice. Bylo ve středověku centrem Moravy, do třicetileté války třetím největším městem zemí České koruny.

Získejte půjčku až do 5000 Kč

Půjčte si na cokoliv chcete až do 5000 Kč a splňte si své sny.

reklama

Půjčky Plzeň

22. 11. 2018

Pro plzeň je typické historické jádro města s pravidelnou sítí ulic a obdélníkovým náměstím Republiky uprostřed. Hlavním prvkem náměstí je katedrála sv. Bartoloměje, které vznik se traduje od roku 1290

Vysněná půjčka

Půjčte si na cokoliv chcete až do 5000 Kč a splňte si své sny.

reklama

Půjčky Praha

13. 11. 2018

Praha je sídlem prezidenta republiky, parlamentu, vlády, ústředních státních orgánů a jednoho ze dvou vrchních soudů. Dnešní podobu Prahy ovlivnilo jedenáct století.

Hledáte informace o půjčce ve vašem regionu?

Jste na správném místě. Pro více informací klikněte na tlačítko Chci více info.

Více informací

Nejpřísnější jsou v tomto případě Slováci – domácí práce a úklid považuje za samozřejmost 87 % oslovených.

V květnu mi byla schválena konsolidace na 300 000 Kč.

Reprezentativní příklad splácení Pronto půjčky při výši úvěru 30 000 Kč je výše splátky 1 995 Kč, počet splátek 24, RPSN 62,63 %.

Reprezentativní příklad: Úvěr v celkové výši 70.000 Kč, splatnost 48 měsíců, splátka 2.299 Kč, celková splatná částka 100.352 Kč, pevná úroková sazba činí 24,44 % P.A.

Bydlení se nejvýhodněji financuje hypotékou nebo stavebním spořením.

Půjčka bez papírů od České spořitelny je klasický spotřebitelský úvěr poskytovaný v rozmezí 20 000 do 375 000 Kč se splatností 6 - 108 měsíců (9 let).

Super půjčka nabízí flexibilní možnosti při sjednání půjčky.

Mám podepsánu smlouvu na podnikatelky úvěr, úroková sazba 7,38 %.


K tomu přidejte i nízké úrokové sazby, nebo také férové podmínky konkrétního získání.

Zhodnocení zapůjčených prostředků se u Žlutého melounu pohybuje od 5,50 % p.a.©   CoolPujcky.cz - Půjčka před výplatou 10000 novinka Váš nezávislý odborný srovnávač půjček pro rok 2022Banky i nebankovky neočekávají příliš velké problémy se splácením, zejména díky státním dotacím na pracovní místa z programů Antivirus a dalších podpor, ale nepopírají, že individuální potíže se splácením jistě přijdou.

168/1999 Sb., o pojištění odpovědnosti za újmu způsobenou provozem vozidla, jehož poslední novela byla uvedena v platnost 1.

Ale kdeže! Tohle už dávno není pravda a je tomu tak především díky speciálním jackpot automatům, na kterých klidně za 1 Kč můžete vyhrát až 500 000 Kč.

Mám nyní volné finanční prostředky cca 400 000 Kč.

U půjčky na splátky je pak možné získat od 7 500 do 15 000 Kč.

ExpressCash půjčka není podvod! Nemusíte se bát, v Jirkově katalogu půjček není uvedena žádná podvodná půjčka. Všechny půjčky splňují veškerá platná pravidla právního řádu České republiky.

Bude záležet na složitosti podmínek pro výplatu a velikosti uschované částky, ale obecně běžný případ by měl být zhruba v těchto relacích - 1 mil.

A nakonec i rozšíření bezkontaktních plateb v posledních letech - kdy hotové peníze pozbývají na významu.

Zhodnocení investice je skvělá věc, ale případná ztráta v investování vás nesmí zruinovat.


Samozřejmě platí princip, že čím vyšší pojistná částka, tím je nutné platit větší pojistné.

Běžné jsou pravidelné investice třeba již od 500 korun měsíčně.je mezinárodní internetový platební systém, který umožňuje přesuny peněz mezi majiteli virtuálních účtů i bez klasického bankovního převodu.

K tomu vtipný zvukový doprovod a hned vám po první hře bude jasné, že tady se vývojáři pěkně vyřádili.

na ruku je pak běžná i stejná forma splácení, tedy hotově do rukou obchodního zástupce.

Může být lákavé číst si příběhy lidí, kteří odešli do důchodu třeba ve 40 letech, a cítit se pak znevýhodněně.

Toto pojištění vás chrání před nepředvídatelnými událostmi, které mohou způsobit zrušení nebo přerušení vaší cesty. Může se jednat o živelné katastrofy, úmrtí v rodině, onemocnění apod.
Vyřizování půjčky může zabrat i několik dní, některé banky vyžadují zřízení běžného účtu a například u účelové půjčky na auto je nutné uložit velký technický průkaz po celou dobu trvání závazku v bance.

 • Půjčka až 70 000 Kč hotově na ruku díky síti 1450 obchodníků FairCredit.cz
 • Lenka Rutteová   Publikováno 22.02.2021 Rada| Půjčky
 • Problém nastává pouze v případě, že máte exekuci či jste podali návrh na insolvenci.
 • Poskytovatel pak podle interních směrnic a kritérií risk-managementu poměřuje zástavní hodnotu k hodnotě částky požadované pro hypotéční financování nemovitosti.
 • Dokonce ani ten nejlepší řidič se nedokáže ubránit všem nástrahám silničního provozu a může se velmi snadno dostat do nepříjemné situace.

ESET Parental Control – Umožňuje blokovat nevhodné webové stránky, určit limit pro přístup na internet či zablokovat aplikace telefonu, pokud dítě nereaguje na SMS nebo telefonát.

Po říjnu 2018 už ale dosáhne jen na 2 300 000 Kč, a to za předpokladu velmi výhodné úrokové sazby 2,49 % ročně.

Žádejte výhodnou půjčku na cokoliv hned teď! I s nízkým příjmem si můžete půjčit 20 000 – 700 000 Kč s minimální měsíční splátkou – žádejte online zde.

Výše půjčky 10 000 - 166 000 Kč


Když se stanete klientem některého z poskytovatelů, potom k žádosti o další úvěr stačí dokonce jen SMS zpráva, takže si můžete hotové peníze obstarat, kdekoliv právě jste, aniž byste platili za mobilní internet. .

Jednak se jedná o výši úvěrového limitu, poté o poplatky za sjednání a vedení kontokorentu (ty mohou být jak v podobě jednorázové platby nebo pravidelného placení úroků).

Je možné si půjčit částky již od 500 kč, nejpopulárnější je půjčka do výplaty.

Dnes už se stačí připojit na internet a porovnat si jednotlivé pojišťovny online.


Hledáte nejrychlejší půjčku na trhu? Půjčka Kredito24 tento požadavek splňuje. Vyplnění přihlášky trvá pouze 2 minuty a průměrná čekací doba na jeden úvěr činí neuvěřitelných 90 sekund.

Obdobný zájem o nákupy na splátky s Home Creditem byl během celého roku 2005 zaznamenán také u klasických jednorázových spotřebitelských úvěrů.

Opalovací přípravky: Konkrétní SPF faktor zvolte podle toho, kam cestujete a jaký je fototyp vaší kůže.

Ptáte se tedy, jak vybrat kondenzační kotel?.

Nemáte, jak ručit nebo nechcete nikoho prosit o ručení? Nebo snad nechcete, aby o tom vědělo vaše okolí? Zřídit si půjčku už dnes opravdu není ostuda, ale chápeme, že máte rádi své soukromí.

Jsou samozřejmě výjimky, kdy můžeme objektivně říci, že jsou nebankovní společnosti, které mohou být za určitých podmínek výhodné.

Ti si mohou u férových firem dopředu spočítat na kalkulačce, na kolik je celá záležitost vyjde, a nebudou pak nepříjemně překvapeni.

Servis24.cz s 1,5 miliony klientů končí! Budou teď s Georgem?Česká spořitelna zahájila jednu z největších akcí v historii novodobého českého bankovnictví.

Při výši čerpání z revolvingového úvěru 10 000 Kč, výši splátky 1 014 Kč a době trvání splátkového programu 11 měsíců do 20.


Mezi další jihoamerické země, kde Scotiabank poskytuje svoje finanční produkty, patří také Brazílie nebo Mexiko.

Taková půjčka je samozřejmě méně zatížena i byrokracií, chybí totiž zpětné dokládání jak byly peníze použity.Zaměstnanec má také možnost u OSSZ požádat o vyplacení financí hotově.Půjčka musí být splácena vždy jen z účtu vedeného u Komerční banky. Není nutné ho mít aktivní předem. Založí vám jej i v momentě sjednání úvěru.

Dlouhodobé úvěry (půjčky na bydlení) dosáhly poprvé hranice dvou bilionů, tedy 2,03 bilionu korun, zbylých 492,3 miliardy korun pak jsou úvěry krátkodobé, určené na spotřebu.Splatnost půjčky Hello Bank se pohybuje v rozmezí 6 až 96 měsíců, přičemž dobu splácení lze jednoduše nastavit prostřednictvím online formuláře.

Parazita, který nemoc způsobuje přenášejí ploštice žijící ve stěnách a střechách domů postavených z bláta a slámy, které jsou pro latinkoamerický venkov a městské slumy typické. .

 • Logicky vybere ten, jehož podmínky zvládnete splnit a který pro vás bude nejvýhodnější.
 • Podnikatelé si mohou půjčit desítky milionů korun.
 • Klient si vyplní kratičkou online žádost, v případě potřeby doplní požadované dokumenty a ve zkratce napíše svůj příběh, do kterého uvede stručný popis toho, na co hodlá poskytnuté finanční prostředky použít.
 • Bankovní půjčky se obvykle pohybují do výše 800 000 Kč a startují na úroku něco málo přes 5 % ročně.
 • Jak je to ale doopravdy a lze peníze získat opravdu ihned a hotově?

Rychlá půjčka do výplaty je bez dokládání příjmů a také půjčka bez ručení.

Jestli už vám majitel účtu pořídil kartu na vaše jméno, pak jste takzvaným držitelem. Jestli chcete mít i přístup k jeho účtu, majitel účtu vám může nastavit disponentská práva.

Rychlá půjčka od 50 000 do 300 000 Kč

A právě příjem dle daňového přiznání bývá zejména u OSVČ uplatňující výdajové paušály nízký.


Spojením všech půjček v jednu ušetříte na měsíčních splátkách značnou částku (běžně se může jednat i o tisíce korun), splatnost si navíc můžete libovolně stanovit třeba na delší období a dále tak snížit zátěž plynoucí ze splácení.

 • Před hokejovým svátkem však zejména muži nenechávají nic náhodě a raději koupí do domácnosti další televizi, aby nepropásli žádný zápas.
 • Již v současnosti platí, že důchody OSVČ jsou oproti důchodům zaměstnanců významně nižší.
 • Kamali půjčka vám půjčí od 1 000 do 20 000 Kč na dobu 30 dnů. První půjčka je maximálně ve výši 10 000 Kč.
 • půjčujete úplně poprvé, má první půjčka limit ve výši 7 000 Kč.
 • Pokud vám nevyhovuje výše splátek, můžete si je libovolně snížit nebo zvýšit tak, aby více odpovídaly vašim představám. Až dvakrát ročně si navíc můžete odložit svou řádnou měsíční splátku.

Můžete si tak srovnávat jakýkoliv finanční produkt jako zboží v eshopu.

 • Stačí jen do 30.ledna být mezi nejlepšími 20 hráči a cena je vaše!.
 • Tím je vše hotové a vaše žádost o půjčku může být posouzena.
 • Jste-li majitelem datové schránky, pak pouze touto digitální formou.
 • Více informací najdete v tomto článku. Sledujte i další plánované a postupně realizované úlevy, dotační a jinou výpomoc ze strany státu, a to na oficiálních stránkách vlády České republiky.
 • Acema udává, že žádosti o úvěr zpracuje do 10 minut, a v případě schválení vám do dvou dnů, resp. 48 hodin, vyplatí požadovanou částku. V závislosti na výši úvěru se však může doba protáhnout.

Regulovaná cena plynu se skládá především z nákladů na přepravu a distribuci. Na faktuře a v cenících dodavatelů ji najdete rozdělenou na:

Pojišťovny obvykle v nějakém předstihu před výročím smlouvy zasílají předpis na nový rok, se kterým můžete nebo nemusíte souhlasit.

Doma chystané jídlo je totiž třikrát až šestkrát levnější než to, co koupíte již hotové.

Jsou totiž vhodné nejen pro lidi, kteří s bankou ještě nepřišli do kontaktu, ale i pro ty z vás, co nemají na dosah bankomat nebo chtějí peníze použít na nákupy za hotové.
V roce 2021 a v následujících letech už je to jen 150 000 Kč za rok (při 15% dani z příjmů se jedná o úsporu na daních ve výši 22 500 Kč).

Částku nad 250 000 Kč vám i nadále budeme úročit sazbou 0,4 % ročně.Kreditní scoring je soubor informací, na základě kterých je poskytovatel schopen objektivně posoudit, zda je žadatel o půjčku dobrým či špatným dlužníkem.

Díky vlastní síti obchodních zástupců, rozprostřených po celé republice je možné vyplácet (a následně i splácet) půjčku hotově, přímo u klientů doma, přičemž k vyplacení může jít již do 24 hodin od podání žádosti.

Informace na této webové stránce jsou určeny pouze pro všeobecné informování a neobsahují doporučení či výzvu k využívání veškerých služeb, které jsou zmíněny na této stránce.Samotné schválení bude přitom hotové do 3 minut a vyplacení obratem.

nabízí konsolidace půjček a úvěrů v rozsahu 30 000 Kč až 800 000 Kč.

Tímto se sms půjčka ihned úplně každému liší od půjček bankovních.

Další variantou je půjčit si se zajištěním nemovitostí – v takovém případě je pak pro poskytovatele riziko minimální a získat půjčku pro cizince je pak poměrně snadné – jen je potřeba počítat se spoustou papírování. .

Variantou je i povolené přečerpání na účtu, známé jako kontokorent.

Banky jsou v časovém ohledu vstřícnější a poskytnou vám možnost splácet tuhle částku i několik měsíců.

Stačí si vybrat z nabídky několika desítek společností, vyplnit formulář a počkat na posouzení půjčky.

Krátkodobá půjčka je dostupnější variantou, chcete-li si půjčit na Vánoce nebo na dovolenou.

Pokud však ve vašem městě zakoupit nelze, pohodlnější tak pro vás budou třeba vklady kartou, přes TrustPay nebo mobilem, které jsou hotové za pár vteřin.

OD 20.000 DO 750.000 Kč Doba splatnosti od 6 - 84 měsíců Úrok: 2,99%Jakmile proto žádost o půjčku odešlete, buďte na příjmu! Pokud se vám společnost neozve do jednoho týdne, kontaktujte její zástupce prostřednictvím infolinky (většinou bývá zdarma), anebo e-mailu.

Zároveň poradce sleduje aktuální dění na finančních trzích a nové produkty a vyhodnocuje je z hlediska přínosnosti pro klienta.

Meziročně byl zisk nižší o 12 %.

Ovšem dost dobře se tento proces, během kterého převádíte stávající úvěr k jiné instituci, může vztahovat také na jakýkoli jiný druh půjčky (například na rekonstrukci nebo vybavení domácnosti).
Pokud dojde k obstavení majetku, nesmí vám exekutor zabavit oblečení, prádlo ani obuv.

Pro akumulaci srážkové vody lze získat až 30 000 Kč fixně a za každý metr čtvereční nádrže pak 3 500 Kč.

70 % respondentů plánuje, že si zaplatí dovolenou, nejčastěji s cenou do 15 000 korun.

Co z toho je lepší? Realita říká, že najít si práci jako čerstvý absolvent je někdy těžké.

V tomto případě je ale třeba dávat pozor na výběr pojistky, která i toto zahrnuje.

Informace tu zůstávají i několik let, můžete však pořádat o jejich smazání, pokud jsou už staré nebo neodpovídají skutečnosti.

Když se nedostává peněz, nabízí se tři možnosti, jak je získat - kontokorent, kreditní karta a půjčka.

Kromě běžné hypotéky s neúčelovou částí a americké hypotéky, kterénabízí nejnižší úroky, jsou to zejména: spotřebitelský úvěr, finanční leasing a operativní leasing.

Zároveň ale nemůže být vyšší než určený vyměřovací základ připadající v průměru na jeden měsíc výkonu činnosti na naposledy podaném přehledu o příjmech a výdajích.


Bližší podmínky odměny ve formě prominutí splátek najdete v úvěrové smlouvě.

Kajot má v nabídce oba typy her z nichž nejlepší jsou tyto:.

Jenže v České republice i v prvním pololetí tohoto roku stoupal počet nově nařízených exekucí fyzických i právnických osob (občanů i firem).

Partnerské banky online casina Tipsport Vegas:

Náklady tohoto pojištění nebyly zahrnuty do RPSN, neboť jejich výše není známa.

Ať už jste kdekoliv a potřebujete pomoci kdykoliv, jsme tady pro vás.

Sjednali jste si půjčku Tesco a spokojeně ji čerpáte? Nebo o ní teprve uvažujete? Pro všechny minulé, současné i budoucí klienty Tesco Finanční služby je zde připravena naše diskuze, ve které se mohou podělit o své zkušenosti s půjčkou.

Množí se nám případy, kdy v úvěrové smlouvě je uvedena neúčelová část, ale s tímto případem (pojistném) jsme se ještě nesetkali.

Bankovní půjčka: Úvěr poskytuje banka. Banky posuzují žádosti o půjčky přísným metrem, a tak se můžete setkat se zamítnutím z důvodu nízkého nebo nepravidelného příjmu.


Pokud neznáte odpověď na poslední otázku, nemějte strach. Proto jsme tu mi a náš srovnávač Půjčka Olomouc. Necháte-li si od nás srovnat půjčky, můžete počítat hned s několika výhodami:

Bugatti Divo si navíc mohli pořídit pouze příznivci značky, kteří už vlastnili model Chiron.

Příkladem jsou i již zmíněné hypotéky, kde jejich regulace má vést k tomu, aby se lidé nezadlužovali více.

A ve zprávě je ohromná dlužná částka z nesplaceného poplatku, kterého si dlužník nevšimnul, plus spousta úroků a dalších sankcí za dlouhé roky trvání promlčecí lhůty!.


Je potřeba ji prokázat i při žádosti o živnostenské oprávnění a dodržet během podnikání.

Ten ze zaslaných prostředků postupně platí svou odměnu, hotové výdaje a běžné výživné, které je dlužník povinen hradit.

Je nutno říci, že podmínky u všech půjček jsou stejné jak pro muže a pro ženy – zde platí bez výhrad rovnost pohlaví.

Jste-li rozhodnuti pro vyplnění žádosti, je třeba i vědět, kolik vám může půjčka nabídnout.


Zvolíte se z menu konsolidaci, vyplníte nejdříve informace o každé jednotlivé půjčce a následně pak osobní údaje.

Jestliže si chcete zahrát jen pro zábavu a možnost výher pro vás nehraje žádnou roli, doporučujeme zkusit některou z oblíbených karetních her, které jsou zdarma, třeba online prší nebo solitaire.

Ve verzi pro iOS najdete vylepšený tzv. Chytrý přehled, což je úvodní obrazovka mobilního bankovnictví s přehledem zůstatků na účtech, případně u půjček nebo také přehled stavu bonusového úročení.

Předem se nic neplatí (v tomto způsobu žádosti o výpis), nýbrž až při převzetí od České pošty, částka je 395 Kč. .

Stránky 8 000 Kč bezúročně provozuje společnost JK Business Company se sídlem v Českých Budějovicích.

Příklad: Živnostník Martin má dvě smlouvy o životním pojištění u různých pojišťoven.

Jakmile dokončíte ověření totožnosti a verifikaci účtu, máte trvalé herní konto hotové a získáte dalších 150 Kč.

Sloučení půjček od 20 000 až do 1 000 000 Kč

Půjčka je schvalována na základě cash flow, žadatel tedy neprochází hodnocením svého kreditního skóre.


Vláda navrhuje zastropování úroků tak, aby zejména nebankovní půjčky neznamenaly velkou úrokovou zátěž pro klienta v době, kdy si bude chtít splátky odložit.

Úroky jsou překvapivě příznivé, často zřejmě dosahované za cenu financování akvizic podniků navázaných na skupinu J&T. Přemýšlivý klient tak zůstává ve střehu a neukládá více než je limit evropského pojištění vkladů (100 tis.

Půjčky jsou dnes velmi snadno dostupné a peníze může člověk získat nejen od banky, ale i od nepřeberného množství různých nebankovních společností, které poskytují úvěry prakticky každému, včetně lidí s nízkými nebo nulovými příjmy.

Chcete-li na automatech vyhrát co nejvíc, nedívejte se jen na maximální výhru, či na jejich výhernost.

Pokud se podíváme na složení výdajů státního rozpočtu, třetina z nich dělá jen penze (všechny druhy, tedy starobní, invalidní, pozůstalostní).

Internetové obchody také poskytují různé způsoby placení, od hotovosti při převzetí zboží, přes převod na účet, až po platbu kartou nebo nákupem na splátky.

Zákon o dani z hazardních her vymezuje následující kategorie hazardních her:

Zelená půjčka Provident se splácí hotově.

Ať už jde o svobodného člověka nebo rodinu s dětmi, takové výdaje sebou přináší spoustu negativního.


U půjčky na občanku musí žadatel uvádět jen velmi málo údajů o sobě, stačí mít po ruce jenom tento doklad totožnosti a není potřeba dokládat příjmy.

Peníze je možné získat na účet i hotově na čerpacích stanicích po celé ČR do 60 minut, a na větší výdaje je zase možné využít půjčku Credit 365 se splatností do jednoho roku.

Kupříkladu při zvolení dynamického režimu se auto sníží, aby lépe sedělo na silnici.

Jemu auto zaplatíte hotově a u úvěrové společnosti budete splácet svůj závazek.


Kromě České republiky působí tato společnost také na vybraných zahraničních trzích, konkrétně v Hongkongu a ve Švýcarsku.

V těchto situacích musí člověk myslet na spoustu věcí – mimo jiné i na přepis energií. Pokud vše správně a včas nevyřídíte, hrozí, že zůstanete bez dodávek energie.

Mimořádnými splátkami se zbavujete dluhu, který vás stojí 1,5% až 2% ročně, ale správným investováním (například do ETF fondů) můžete získat z týchž peněz 5% nebo i 10% ročně.

I tímhle patří Twisto mezi světlé výjimky.

Klientům Air Bank, kteří používají mobilní aplikaci My Air, může nově k přihlášení do internetového bankovnictví stačit jen načíst QR kód umístěný na přihlašovací stránce.

Dokazuje to například část Julských Alp, Pohorje Karavanky, ale i samotné jádro země v podobě Kraňska.

Srovnání půjček je opravdu šikovná nástroj pro ty, co potřebují akutní získání finanční záplaty, ale nevědí, podle čeho a co si mají na obsáhlém trhu vlastně vybrat.

V České republice podobnou službu v takovém rozsahu ke kreditní kartě, navíc v rámci základního měsíčního poplatku, nikdo nenabízí,“ uvádí Michal Kozub, produktový manažer společnosti Home Credit.

Měnit se nebudou ani účty, na které klienti doposud zasílali platby.


03 — Zaplať až pak. To, co si necháš, zaplatíš kartou, převodem nebo hotově. Máš na to 30 dní od expedice e-shopem. Když si registruješ Twisto účet, splatnost se ti prodlouží až na 45 dní.

V minulosti byl poměr výše hypotečního úvěru a hodnoty zastavené nemovitosti stanoven na 80 procent.

Šance, že vaše žádost o půjčku bude vyhodnocena pozitivně je tedy i mezi bankovními společnostmi nebývale vysoká.

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 1.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně.

Platíte za zemní plyn příliš? Drahého dodavatele plynu nemusíte mít věčně! Trh se zemním plynem je v České republice liberalizovaný, to znamená, že si svého dodavatele plynu můžete svobodně vybrat nebo ho libovolně změnit.

Wüstenrot stavební spořitelna má ve své nabídce překlenovací úvěr pod názvem Půjčka ProBydlení.

Hodit se vám bude i klasická nebo on-line kalkulačka pro přepočet ceny podle aktuálního kurzu české koruny a eura. 

Připojištění úrazu: Získat v tomhle případě můžete kromě klasického plnění (základní balíček) třeba i denní odškodné v případě úrazu nebo odškodnění za pobyt v nemocnici.

Stačí uvést správné identifikační údaje a za několik minut může být úvěr schválený.